Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Įvyko „Žaidimų paradigma“ projekto baigiamasis susitikimas

Balandžio 20-21 dienomis įvyko programos URBACT III „Žaidimų paradigma“ (angl. The Playful Paradigm) baigiamasis virtualus susitikimas, kuriame dalyvavo Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro atstovės Jūratė Grubliauskienė ir Laura Kubiliutė.

Projekto partneriai pristatė įgyvendintas žaidybines veiklas bei renginius savo miestuose. Visuomenės sveikatos biuro atstovės skaitė pranešimą apie Klaipėdos miesto ugdymo įstaigose organizuotas sveikatinimo veiklas: aktyvias pertraukas, konkursus „Sveikiausia mokykla“ ir „Judriausia klasė“ ir joga zoo užsiėmimus. Visuomenės sveikatos specialistai siekdami, kad ir karantino laikotarpiu vaikai rastų smagių ir sveikatą stiprinančių veiklų, sukūrė interneto svetainę, kurioje daug žaidimų, skirtų fiziniam aktyvumui palaikyti, patarimai tėvams įvairiomis mitybos, psichinės sveikatos, aplinkos sveikatos ir higienos temomis: https://padlet.com/klaipedavsb/b8bbth0toprtc5u3 (slaptažodis – karantinas). Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Alina susitikimo dalyviams priminė, kad svarbu judėti, ir vedė aktyvią pertrauką su knygomis.

Susitikimo metu pranešimus skaitė kviestiniai svečiai: Jungtinių Tautų Gyvenvienčių programos atstovė Ch. Lahoud atskleidė, kaip galima panaudoti žaidimą „Minecraft“ urbanistiniame planavime. Taip pat dalyvavo „Arup“, „Lego Fundation“, „Play Scotland“ atstovai, kurie pasidalino gerąja patirtimi, kaip žaidybinės idėjos gali būti naudingos ugdymo procesui, ir kaip sudominti bei įtraukti vietos bendruomenę.

Klaipėdoje įgyvendinant šį projektą buvo siekiama didinti kartų tarpusavio supratimą, skatinti jaunimo ir senjorų bendravimą, stiprinti psichinę sveikatą, vystyti žaidžiančio miesto koncepciją.

 

Projektas finansuojamas iš URBACT III Europos teritorinio bendradarbiavimo programos (2014–2020) bendromis Europos Sąjungos lėšomis.

 

                    

 

                    

 

                    

Bendradarbiaujame:                   plačiau..