Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

,,Judrioji mugė“ šiemet persikėlė į dar didesnę erdvę – Poilsio parką.

Aštuntus metus organizuojamas nemokamas sporto ir įvairių būrelių renginys šeimoms „Judrioji mugė“  rugpjūčio 28 dieną, vyko Klaipėdos poilsio parke ir buvo išskirstytas į atskiras erdves. Visi lankytojai buvo kviečiami ne tik pamatyti, bet ir pabandyti, sudalyvauti, pabendrauti ir išsirinkti sau tinkamą sporto šaką.

Poilsio parkas tapo sporto, meno, kūrybos, technikos, intelektualios veiklos ir žaidimų miestu, kuriame buvo pristatytos įvairios veiklos, skirtos kryptingam mokslo metų užimtumui, sporto šakų pažinimui, vaikai buvo kviečiami dalyvauti įdomiausiuose ir smagiausiuose užsiėmimuose bei treniruotėse ir patirti tik geriausias emocijas.

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai rūpinosi informacijos sklaida apie sveikatą ir jos išsaugojimą. Konsultavo sveikatos stipinimo ir rizikos veiksnių kontrolės klausimais, įvairaus amžiaus gyventojams (vaikams, suaugusiems, senyvo amžiaus žmonėms). Atsižvelgiant į skirtingas gyventojų grupes atitinkamai buvo teikiama ir skirtingo turinio publikacijos periodiniuose leidiniuose, stenduose, dalinami sveikatą stiprinantys prizai. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai organizavo ,,Yoga ZOO‘‘ fizinio aktyvumo užsiėmimus vaikams. ,,Yoga ZOO‘‘ užsiėmimai skirti lavinti mažųjų koordinaciją, kūno lankstumą bei taisyklingą kvėpavimą. Tai joga žaidimų formoje,  mažiau taisyklių ir daugiau atsipalaidavimo bei juoko. Užsiėmimai skatina vaikų pasitikėjimą savimi bei empatiją kitiems, leidžia vaikams atsiskleisti ir išmokti valdyti savo emocijas.

,,Judriąją mugę“ organizavo Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla (LAM) ir būrelių bei užimtumo mugė „Z vaikai“.

Informaciją paruošė: visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Alina Bocman

Nuotrauka:https://www.sveikatosbiuras.lt/ 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..