Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

KONKURSO „JUDRIAUSIA KLASĖ" ATIDARYMO AKIMIRKOS

Uostamiesčio moksleiviai vasario 15 d. Atgimimo aikštėje rinkosi į konkurso „Judriausia klasė“ atidarymo renginį. Šis renginys prisideda prie ,,Klaipėda - Europos sporto miestas 2018” ir Lietuvos valstybės šimtmečio minėjimo.

Renginyje dalyvavo gausus būrys gerai nusiteikusių, energija trykštančių mokinių. Aikštėje būriavosi apie 500 dalyvių. Renginį atidarė ir iškilmingą žodį tarė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Jau trečius metus organizuojamo konkurso tikslas - skatinti mokinių fizinį aktyvumą, formuoti teisingą požiūrį į savo sveikatą, stiprinti klasės bendravimą ir puoselėti pilietiškumą. Į judriausiųjų vardą pretenduojanti klasė organizuoja žygius, rengia judriųjų užduočių savaites, fiksuoja savo įveiktus kilometrus ir dalyvauja kitoje fizinio aktyvumo veikloje. „Džiugu, kad kiekvienais metais dalyvauti šiame konkurse pasiryžta vis daugiau klasių. Šiais metais konkurse dalyvauja 26 komandos, kurios kovos iki gegužės mėnesio. Turbūt nenuostabu, kad Sporto miesto titulas priverčia miestiečius susimastyti ir pateisinti šį vardą“, - pastebėjo Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro direktorė Jūratė Grubliauskienė.  

Prie šio renginio organizavimo prisidėjo ir  KASP Žemaičių apygardos 3-čiosios rinktinės kariai ir savanoriai, kurie pravedė smagią ir aktyvią mankštą, mokiniams leido susipažinti ir iš arčiau pamatyti savo amuniciją. Artėjant Lietuvos šimtmečiui konkurso atidarymo renginio metu dalyviai iš balionų suformavo trispalvę Lietuvos vėliavą. 

Išsiskirstę po renginio mokiniai nugužėjo tęsti suplanuotų darbų ir ruoštis baigiamajam renginiui, kuris vyks šių metų gegužės mėnesį, o iki tol moksleivius skatiname gyventi ne tik aktyviai, bet taip pat būti sumaniais ir pilietiškais. 

 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..