Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Nauja izoliacijos tvarka nustatytoms asmenų grupėms


Nauja izoliacijos tvarka nustatytoms asmenų grupėms


14 d. izoliacijos laikotarpis  gali būti sutrumpintas, jeigu ne anksčiau kaip 10 izoliavimo dieną atliekamas tyrimas COVID-19 ligai nustatyti ir gaunamas neigiamas rezultatas. 

Gavus neigiamą tyrimo rezultatą, izoliacija nebetaikoma, tačiau maloniai prašome užpildyti šį prašymą, kad informaciją apie Jūsų izoliavimo būklę galėtume atnaujinti informacinėje sistemoje, kurios duomenimis naudojasi izoliacijoje esančių asmenų patikrą atliekančios institucijos.

IZOLIACIJOS TERMINAS GALI BŪTI SUTRUMPINTAS TIK ŠIOMS ASMENŲ GRUPĖMS: 

  • ASPĮ darbuotojams, studentams, atliekantiems praktiką ASPĮ, ASPĮ savanoriaujantiems savanoriams ir ASPĮ patalpose veiklą vykdančių vaistinių darbuotojams, turintiems tiesioginį kontaktą su pacientais, stacionarinių socialinės globos įstaigų darbuotojams.

  • Prezidentui ir jo patarėjams, Seimo Pirmininkui ir jo pavaduotojams bei Seimo nariams, Ministrui Pirmininkui ir jo patarėjams bei biuro darbuotojams, ministrams ir jų patarėjams bei viceministrams, Vyriausybės kancleriui ir jo pavaduotojams.

  • Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, Lietuvos Respublikos muitinės, policijos, Viešojo saugumo tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos, ugniagesiams gelbėtojams, Lietuvos Respublikos vadovybės apsaugos tarnybos, Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnams, Krašto apsaugos sistemos kariniam ir civiliniam personalui, Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamento žvalgybos pareigūnams ir darbuotojams, dirbantiems pagal darbo sutartį, Lietuvos Respublikos diplomatinės tarnybos institucijų personalui, energetikos įmonių darbuotojams – dispečerinių centrų darbuotojams.

  • Asmenims, grįžusiems / atvykusiems iš šalių, įtrauktų į paveiktų šalių sąrašą. 

Prašymo formą galite rasti čia

Informaciją paruošė: visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Arūnė Eismontė

Informacijos šaltinis: https://nvsc.lrv.lt/

Nuotrauka: https://nvsc.lrv.lt/


Bendradarbiaujame:                   plačiau..