Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

"Šokis su sveikata"

Vasario 14 dieną Klaipėdos m. Visuomenės sveikatos biuro specialistės dalyvavo konferencijoje „Šokis su sveikata“, kuri buvo skirta moterims, sergančioms krūties vėžiu.

Pranešime „Kaip fizinė veikla gali padėti?“ buvo pristatyta prevencija, kurios metu specialistės pristatė kokia fizinė veikla gali padėti sumažinti riziką susirgti onkologine liga, taip pat, kokią naudą teikia judėjimas ir paskatino moteris pasitikrinti profilaktinėje programoje. Tuo pačiu buvo pristatyta kaip elgtis jau susirgus krūties vėžiu. Pranešimo metu pateikti tyrimai, kurie įrodo, kad reabilitacija bei judėjimas yra labai svarbus asmeniui, nes jis ne tik pagerina judesių amplitudę, sumažina skausmą bei tynimą, bet ir pagerina gyvenimo kokybę. Taip pat, konferencijos dalyviams buvo surengta fiziškai aktyvi pertrauka, kurią pravedė visuomenės sveikatos specialistė.

Konferencijoje buvo pristatytas dar vienas pranešimas „Sveikos mitybos link“, kuriame aptarėme, kokie turėtų būti paprasti, bet svarbūs žingsneliai siekiant sveikos mitybos ir kaip mes patys sau galime padėti tai atlikti.  Taip pat apžvelgėme rekomendacijas, kurios reikalingos atsiradus mitybos problemoms sergant onkologine liga.

Bendradarbiaujame:                   plačiau..