Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

VEIKLOS ATŠAUKIAMOS! Atgimstanti gamta tegul pažadina mūsų kūną ir sielą!

Kartą garsus amerikiečių kino filmų prodiuseris, režisierius, scenarijų rašytojas, įgarsintojas bei animatorius Voltas Disnėjus (Walt Disney) yra pasakęs: „Jeigu gali apie tai svajoti, vadinasi, gali ir padaryti“. Pritardami šiai paprastai, bet kartu ir genialiai minčiai, raginame svajones perkelti į realybę ir pradėti rūpintis savo kūnu ir siela, kad pavasarį pradėtumėme pozityviomis mintimis ir gera savijauta!

VEIKLŲ VAIKAMS IR JAUNIMUI organizatoriai siūlo išbandyti daugelio pamėgtas aikido treniruotes, kuriose mokomasi atrasti balansą fizinėje ir psichinėje plotmėse – stiprinti kūną, pasitikėjimą savimi, kontroliuoti emocijas, atsipalaiduoti, susikaupti. Šiandien, kai dėmesį itin blaško įvairios naujosios technologijos (tiksliau, per intensyvus jų naudojimas), tokio tipo treniruotės gali tapti puikia išeitimi visapusiškai pailsėti ir susikurti harmoningą santykį su savimi ir kitais. O jaunimas yra kviečiamas į pokyčių savaitę „Apie mitybą ir fizinį aktyvumą“, kurios metu jaunuoliai bus supažindinti su įvairiomis sveikatą stiprinančiomis veiklomis, konsultuojami jiems rūpimais klausimais, gaus begalę naudingų patarimų ir įkvėpimo formuoti sveikesnės gyvensenos įgūdžius.

VEIKLOS ŠEIMOMS esamus ir būsimus tėvelius ir toliau kviečia prisijungti prie gausios Sveikos šeimos akademijos bendruomenės! Veiklų šeimoms organizatoriai siekia, kad kiekviena šeima, besilaukianti kūdikio ar jau besidžiaugianti naujagimiu, čia galėtų rasti kažką naudingo ir praktiškai pritaikomo, todėl pažadame, kad pagilinsite savo žinias pačiomis įvairiausiomis temomis, kurias pristatys savo srities profesionalai. Į nemokamų veiklų kalendorių šį mėnesį įtrauktas ir sporto klubas „Startukas“, kuris kviečia į treniruotes tėvelius kartu su savo atžalomis nuo 2 iki 10 metų. Tai gerų emocijų kupinos nuotaikingos treniruotės, kurios stiprina vaikų fizinę sveikatą, lavina fizines ypatybes ir gebėjimus. Rengiami sportiniai žaidimai, rungiamasi estafetėse, bandoma įveikti kliūčių ruožą. Tėveliai kartu su vaikais sportuoja vienoje erdvėje, tik su kitu treneriu. Treniruotės su vaikais stiprina tarpusavio ryšį ir ugdo vaikų teigiamą požiūrį į fizinį aktyvumą.

VEIKLŲ DARBINGO AMŽIAUS ŽMONĖMS organizatoriai šį mėnesį kviečia registruotis į jau tradicija tampančias aikido treniruotes, „Sveikata 2020“ parodos metu vyksiantį seminarą pradinių klasių mokytojams „Šiuolaikinė kūno kultūros pamoka pradinėse klasėse“, maisto produktų gamybos vadovams skirtą seminarą „Rakto skylutės simboliu ženklintų produktų kūrimas“, o miestiečiai, kuriems patinka išbandyti savo jėgas žaidimuose, kviečiami į protmūšį „Vandens laše – visas pasaulis“. Taip pat tęsiasi ir projekto URABCT „Žaidimų paradigma“ veiklos, raginsiančios pasitikrinti savo žinias protmūšyje apie mitybą, išbandyti specialias atsipalaidavimo praktikas, turiningai praleisti laiką praktiniuose pirmosios pagalbos mokymuose. Projekto veiklos skirtos jaunimui iki 29 m. ir vyresniems nei 55 m. amžiaus asmenims. Tai bendros jaunimo ir vyresnio amžiaus asmenų žaidimų popietės, kuriomis siekiama didinti kartų tarpusavio supratimą, skatinti jaunimo ir vyresnio amžiaus asmenų bendravimą. Programos „Širdies ritmu“ dalyviai šį mėnesį kviečiami jungtis prie vis populiaresnių savimasažo su volais grupių, dalyvauti įvadinėje programos paskaitoje bei pagilinti savo žinias paskaitose apie fizinio aktyvumo reikšmę širdies ir kraujagyslių ligų prevencijai. Programa „Širdies ritmu“ – tai širdies, kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programa. Joje laukiami 40–65 m. asmenys, turintys vieną ar kelis rizikos veiksnius: antsvorį, padidėjusį AKS, pulsą, padidėjusią gliukozės ar cholesterolio koncentraciją kraujyje bei turinčius žalingų įpročių.

VEIKLŲ, SKIRTŲ 55+ AMŽIAUS GRUPĖS ASMENIMS, (projekto „Klaipėdos miesto tikslinių gyventojų grupių sveikos gyvensenos skatinimas“ veiklos) organizatoriai kovą kviečia dalyvauti puikių atsiliepimų sulaukusioje programoje „Judu sveikai“ ir praktinėse griuvimų prevencijos pamokose. Ieškantiems atsipalaidavimo ramioje aplinkoje siūlome apsilankyti Sveikatos biuro patalpose įsikūrusioje sensorinėje erdvėje, kurioje, veikiami raminančių garsų, kvapų ir spalvų, atgausite jėgas ir įkvėpsite naujų pozityviai nuteikiančių potyrių. Dar vienas puikus pasirinkimas – projektas „CHRODIS +“ ir iš jo kilusi lėtinių neinfekcinių ligų prevencinė programa, skirta 60+ amžiaus asmenims. Programą sudaro daugiakomponentės veiklos, kurių metu daugiausiai dėmesio skiriama kasdienėms fizinio aktyvumo treniruotėms ir matavimams pasiektam pokyčiui įvertinti. Šį mėnesį kalendorių papildo taip išsiilgtos senjorų vaikščiojimo grupės. Naujiena! Asociacija „Gyvenk“ vykdo Fizinio aktyvumo veiklos, skatinančios fizinio aktyvumo plėtrą, projektą (SRF FAV-2019-1-0137) ir kviečia Klaipėdos miesto senjorus į nemokamas treniruotes.


PARSISIŲSTI NEMOKAMŲ VEIKLŲ KALENDORIŲ ČIA

Į visas nemokamas veiklas būtina registruotis kalendoriuje nurodytais kontaktais arba per el. registracijos sistemą.
SVARBU! Registracija į kovo mėn. veiklas prasideda nuo kovo 2 d. 9.00 val. nurodytais kontaktais arba el. registracijos būdu.

Straipsnio nuotrauka: freepik.com

Bendradarbiaujame:                   plačiau..