Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Žaiskime į sveikatą!

Visą vasarą dvi uostamiesčio bibliotekos (Klaipėdos apskrities viešoji Ievos Simonaitytės ir Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji bibliotekos) kvietė klaipėdiečius ir miesto svečius užsukti į Karlskronos aikštėje ir Poilsio parke įsikūrusias lauko skaityklas, kuriose lankytojų laukė ne tik knygos, bet ir įvairūs užsiėmimai visai šeimai.

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras dalyvauja URBACT III programos projekte „Žaidimų paradigma“ (angl. Playful Paradigm). Įgyvendinant šį projektą siekiama bendradarbiaujant su kitomis įstaigomis ir organizacijomis didinti kartų tarpusavio supratimą, stiprinti psichinę sveikatą, vystyti žaidžiančio miesto koncepciją. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai įsitraukė į bibliotekų lauko skaityklų veiklas su savo parengta programa. Buvo pravesta 18 užsiėmimų: ryto mankštos, mankštos su balansinėmis platformomis, elastinėmis juostomis, kamuoliukais, šiaurietiško vaikščiojimo užsiėmimai, joga zoo vaikams, stalo ir loginiai žaidimai, žaidimas su parašiutu ir pan. Šiose veiklose dalyvavo apie 100 įvairaus amžiaus lankytojų.

Kodėl reikalingi žaidimai? Specialistų teigimu, žaidimai suteikia ne tik malonumą ar pramogą, bet ir padeda susikoncentruoti, atsipalaiduoti, nusiraminti, pailsinti mintis, gerinti nuotaiką. Tai didelės naudos sveikatai teikianti veikla tiek vaikams, tiek vyresnio amžiaus asmenims. Žaidimai – puikus būdas stiprinti savo ir kitų sveikatą!

Bendradarbiaujame:                   plačiau..