Darbą baigia Klaipėdos m. vakcinacijos centras

Darbą baigia Klaipėdos m. vakcinacijos centras


Nuo vasario 1 d. veiklą nutraukia pagrindinis Klaipėdos vakcinacijos centras, esantis Paryžiaus Komunos g. 16 A (Futbolo mokyklos teritorijoje). Čia vakcinacija nuo COVID-19 nebevyks, tačiau palankios galimybės pasiskiepyti Klaipėdoje išlieka ir toliau.

Vakcinacijos galimybės

  • Visi norintys pasiskiepyti, tai galės padaryti pirminės sveikatos priežiūros centruose, kuriuose yra prisirašę. Galimybės skiepyti savo pacientus sudarytos visiems Klaipėdoje veikiantiems pirminės sveikatos priežiūros centrams – ir pavaldiems savivaldybei, ir privatiems.
  • Vakcinuotis taip pat bus galima Nacionalinio kraujo centro Klaipėdos padalinyje (antradieniais ir trečiadieniais).
  • Vakcinacija vykdoma ir prekybos centre „Akropolis“ esančioje „Eurovaistinėje“ (sekmadieniais).

Daugelis pirminės sveikatos priežiūros centrų savo pacientams sudarys galimybes registruotis skiepams nuo COVID-19 per centralizuotą registracijos sistemą koronastop.lt arba tel. 1808. Gyventojai, kurie savo gydymo įstaigos centralizuotoje sistemoje neras, galės kreiptis ir tiesiogiai į įstaigos registratūrą ir susitarti dėl patogaus skiepijimo laiko.

Jūrininkų sveikatos priežiūros centras savo pacientus skiepys Galinio Pylimo g. 3, Klaipėdos miesto poliklinika – budinčio gydytojo tarnyboje Taikos pr. 76, Klaipėdos senamiesčio pirminės sveikatos priežiūros centras – savo patalpose Herkaus Manto g. 49. Daugelis privačių įstaigų vakcinaciją organizuoja savo patalpose. Informacija apie vietą, kur atvykti skiepytis, bus matoma registruojantis centralizuotoje sistemoje arba nurodoma registruojantis telefonu. Dėl papildomos informacijos galima kreiptis į pirminės sveikatos priežiūros centrus nurodytais kontaktais čia.

Kur skiepytis Klaipėdoje nuo vasario 1 d.:

  • Pirminės sveikatos priežiūros centre, kuriame dirba jūsų gydytojas. Registracija internetu koronastop.lt, tel. 1808 arba kreipiantis į įstaigos, kurioje esate prisirašę, registratūrą
  • Nacionalinio kraujo centro padalinyje Naikupės g. 28. Be išankstinės registracijos, skiepijama „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcina. Vakcinacija vyksta antradieniais 10-16 val. ir trečiadieniais 14-20 val. Daugiau informacijos: tel. 8 46 36 60 55, mob. 8 640 42 926, nemokama linija 8 800 00003, https://kraujodonoryste.lt/vakcinacija/ .
  • Prekybos centre Klaipėdos „Akropolis“ esančioje „Eurovaistinėje“ (Taikos pr. 61), skiepijama sekmadieniais. Registracija internetu koronastop.lt, tel. 1808.

Informaciją paruošė: visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Arūnė Eismontė

Informacijos šaltinis: https://www.klaipeda.lt/lt 

Nuotrauka: https://www.freepik.com

Facebook
Twitter
LinkedIn