Džiugina gyventojų susidomėjimas pirmosios pagalbos mokymais

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, atsižvelgdamas į Klaipėdos ir Neringos miesto savivaldybių gyventojų poreikį pirmosios pagalbos mokymams, džiaugiasi sparčiai augančiu susidomėjimu ir užsiėmimus jau planuoja ne vieną mėnesį į priekį – kreipiasi ir pavieniai gyventojai ir įmonių kolektyvai.

Pirmosios pagalbos mokymų metu kvalifikuoti visuomenės sveikatos specialistai dalinasi teorinėmis ir praktinėmis žiniomis šiomis aktualiomis temomis:

  • Pradinis gaivinimas. Pradinis gaivinimas naudojant išorinį širdies defibriliatorių.
  • Kraujavimo stabdymas, turniketo naudojimas.
  • Pirmosios pagalbos teikimas užspringusiems, įvykus miokardo infarktui, esant galvos kraujotakos sutrikimams, epilepsijos priepuoliui, apalpus, netekusiems sąmonės, apsinuodijusiems ir kt.

Specialistų teigimu, nė vieni mokymai nepraeina be gausybės dalyvių klausimų, o tai rodo gyventojų sąmoningumą, norą gilinti žinias, gebėti atskirti įvairias pavojingas būkles. Dažniausiai pasitaikantys klausimai – vaikų užspringimas, gaivinimas, turniketo naudojimas.

Atsižvelgdami į būtent vaikų pavojingų būklių atpažinimo ir pagalbos jų atvejais teikimo aktualumą, Sveikatos biuro specialistai gegužės mėnesį kviečia visus būsimus ir esamus tėvus į paskaitą „Sveikos šeimos akademijoje”, tema „Pirmoji pagalba kūdikiui ir vaikui”. Registruotis į šią paskaitą galite čia.

Šiuo metu pavienių gyventojų registracija į pirmosios pagalbos mokymus vyksta čia.

Taip pat labai raginame ir įmonių kolektyvus nepraleisti puikios progos patobulinti savo žinias ir registruotis į mokymus – mūsų specialistai atvyks į įmonę sutartu, abiems pusėms patogiu laiku, ir pasidalins neįkainojamomis žiniomis.

Mokymai nemokami.

Pažymėjimai neišduodami.

Pasiteirauti dėl mokymų įmonėse galite šiuo telefono numeriu: 8 615 12 710.

Informaciją paruošė: visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė, atsakinga už viešuosius ryšius Gintarė Baštunova

Facebook
Twitter
LinkedIn