Įvyko paskutinis renginys skirtas paminėti 15 metų gimtadienį

Lapkričio 14 d. įvyko jau penkioliktas Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro 15-os metų gimtadieniui paminėti skirtas renginys – susitikimas su vietos politikais „Darnus visuomenės sveikatos vystymasis. Vietos politikos reikšmė visuomenės sveikatai“. Šį kartą į renginį susirinko Klaipėdos miesto tarybos nariai ir atstovai. Pagrindinis šio renginio tikslas – supažindinti politikus su visuomenės sveikata ir sveikatinimo veiklomis, pristatyti veiklos rezultatus, pokyčius ir iššūkius.

Pasak Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro direktorės dr. Jūratės Grubliauskienės:  „Pasaulio sveikatos organizacijos siekis, kad būtų įgyvendinama strategija „Sveikata visose politikose”, būtent šis principas ir paskatino pasikviesti vietos politikus pokalbiui ir plačiau pristatyti visuomenės sveikatą ir koks svarbus mums yra bendradarbiavimo su įvairiais sektoriais vaidmuo .“

Susitikimo metu buvo diskutuojama įvairiais klausimais, nuo dalyvių pritraukimo ir jų motyvavimo, viešinimo galimybių iki ugdymo įstaigose organizuojamo maitinimo pokyčių. Džiaugiamės, kad dalyviai buvo suinteresuoti iš arčiau susipažinti su visuomenės sveikata ir drąsiai pateikė savo įžvalgas, lengvai leidosi į diskusijas ir kėlė jiems rūpimus klausimus, į kuriuos išsamiai atsakė ne tik Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro vadovė, bet ir kolektyvo nariai.

Facebook
Twitter
LinkedIn