Įvyko pėsčiųjų žygis „Klaipėda žygiuoja“

Gegužės 13 d. įvyko pėsčiųjų žygis, sutraukęs gausų būrį miesto gyventojų ir svečių. Tai jau aštuntasis Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro organizuojamas renginys šiemet, skirtas paminėti įstaigos 15-ąjį gimtadienį ir atiduoti savotišką duoklę sektoriams, su kuriais bendradarbiaujama, įgyvendinant sveikatinimo veiklas bendruomenėje bei visiems, kuriems nesvetimas sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas.

Visuomenės sveikatos specialistai, kartu su partneriais Vakarų (jūros) šaulių 3-iąja rinktine ir 313 kuopos „Ąžuolyno“ jaunųjų šaulių būriu, organizavę nuotaikingą savaitgalio pasivaikščiojimą pajūrio miškais, neslėpė džiaugsmo itin dideliu dalyvių susidomėjimu, kas rodo, jog tokio tipo renginių gyventojai yra išsiilgę ir mielai dalyvauja ne tik vieni, bet ir su šeimomis, kolektyvais bei orientuoja į ateities planus organizuojant panašaus pobūdžio masinius renginius.

„Nekantriai laukiame žygio starto, nusimato visiškai klaipėdietiškas pasivaikščiojimas vaizdingomis pajūrio vietovėmis – keliausime Girulių link gražiu miško taku, turėsime galimybę pajausti jūros kvapą bei vėją. Sudarytame maršrute mūsų partneriai nukreips kiekvieną žygeivį tinkama linkme, tad keliaujantiems beliks mėgautis nuostabiu oru ir gera kompanija“ , – mintimis prieš renginį dalijosi Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro vadovė doc. dr. Jūratė Grubliauskienė.

Dar kartą dėkojame visiems susirinkusiems už tas geras emocijas ir sėkmingai įveiktus 15 kilometrų bei dalinamės renginio akimirkomis.

Su pilna gimtadienio renginių programa galite susipažinti čia.

Informaciją parengė: visuomenės sveikatos specialistė, atsakinga už viešuosius ryšius, Gintarė Baštunova

Facebook
Twitter
LinkedIn