Įvyko renginys skirtas uostamiesčio šeimoms „Šeimadieniai sveikiau“

Rugsėjo 9 d. įvyko jau vienuoliktas Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro 15-os metų gimtadieniui paminėti skirtas renginys – popietė šeimoms „Šeimadieniai sveikiau“. Šį kartą į gimtadienio renginį susirinko gausus būrys puikiai nusiteikusių ir geromis emocijomis besidalijančių tėvelių su vaikais. Pagrindinis šio renginio tikslas – supažindinti klaipėdiečius su visuomenės sveikata ir sveikatinimo veiklomis, tinkamai ir aktyviai užimti vaikus, išbandyti sveikatinančias laisvalaikio formas ir džiaugtis praleistu laiku kartu su vaikais.

Renginio atmosferą šildė ir energijos suteikė smagi muzika, vaikus linksmino ir žaismingas veiklas organizavo animatorės, o visuomenės sveikatos specialistai dalyvius konsultavo šešiose stotelėse: fizinio aktyvumo, psichinės sveikatos, burnos higienos, pirmos pagalbos, atliekų rūšiavimo ir tinkamos mitybos skatinimo. Renginio lankytojai galėjo išsiaiškinti visus jiems rūpimus ir aktualius klausimus, o mažieji dalyviai turėjo galimybę išbandyti sveikatinančių veiklų į valias.  

Gražų rudens šeštadienį susirinkusiems miestiečiam veiklas organizavo ne tik visuomenės sveikatos biuro specialistai, bet ir Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai, kurie  renginio metu dalyviams dalijo vertingus patarimus, pareigūnai pristatė tarnybos veiklą, pademonstravo gaisrų ir gelbėjimo techniką, įrangą bei jos galimybes, renginio dalyviai  buvo sužavėti kai pareigūnai jiems leido „pasimatuoti” ugniagesio gelbėtojo profesiją. O smalsiausieji sužinojo kaip išvengti nelaimių, apsaugoti namus nuo gaisro ir gavo visus atsakysimus į rūpimus klausimus.  

Facebook
Twitter
LinkedIn