Kviečiame dalyvauti Atviro psichiatrijos mėnesio renginiuose

Respublikinės Klaipėdos ligoninės Psichiatrijos filialas jungiasi prie 10 kartą Lietuvoje organizuojamo Atviros psichiatrijos mėnesio.

Šį mėnesį psichiatrijos filialo specialistų komandos tikslas – skleisti žinutę  visuomenei, kad sutrikus psichikai tiek Lietuvoje apskritai, tiek Klaipėdoje yra plačiai prieinama medicinos mokslu grįsta pagalba, tačiau svarbiausia jos nebijoti ir laiku kreiptis pagalbos. Psichiatrijos filialo specialistai yra atviri ir pasiruošę pasikalbėti visais psichikos sveikatos klausimais ir kviečia visus gyventojus, tėvus, kurie ieško psichikos sveikatos specialistų pagalbos, būtent tuos žmones, kurie nedrįsta atvykti pagalbos oficialiai, nedrįsta klausti, domėtis teikiamomis paslaugomis.

Visą mėnesį Psichiatrijos filialo specialistai kviečia iš anksto registruotis tėvus anoniminiam pokalbiui su vaikų ir paauglių psichiatru bei suaugusiuosius pokalbiui su gydytoju psichiatru. Taip pat bus galimybė sudalyvauti pažintiniuose terapiniuose užsiėmimuose, psichologų paskaitose – diskusijose. Asmeninės konsultacijos ir paskaitos remiasi konfidencialumo ir anonimiškumo principais.

Programą ir informaciją apie registraciją rasite čia.

Straipsnio paveikslėlio nuotrauka: www.freepik.com

Facebook
Twitter
LinkedIn