„Metų specialisto“ apdovanojimai – padėka už reikšmingus darbus visuomenės sveikatai ir gerovei

Kaip ir kasmet, naujų metų pradžioje Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA), tęsdama jau ne vienerius metus įgyvendinamą prasmingą tradiciją, ir vėl susitiks iškilmingame „Metų specialisto“ nominacijų renginyje, vyksiančiame vasario 2 d., kuriame bus įteikti apdovanojimai visuomenės sveikatos specialistams, savo darbais ir iniciatyvomis praėjusiais metais reikšmingai prisidėjusiems prie visuomenės sveikatos stiprinimo ir gerovės.

„Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos vardu norisi pasidžiaugti jau nuo 2016 metų puoselėjama gražia tradicija – „Metu specialisto“ apdovanojimais.  Tai renginys, kuris kiekvienais metais įprasmina visuomenės sveikatos specialisto darbą, jo tęstinumą, naudą ne tik kiekvienos savivaldybės, bet ir Lietuvos gyventojų gyvenimo kokybei. Rinkdami labiausiai praėjusiais metais nusipelniusius specialistus, kiekviename visuomenės sveikatos biure diskutuojame apie visuomenės sveikatos rezultatus, kaip ilgai ir kantriai jų reikia laukti, kiek pastangų būtina įdėti, siekiant užsibrėžtų rezultatų. O ir nepamirštame, kad visuomenės sveikata yra ne tik mokslas, bet ir menas. Tik ši dermė padeda pasiekti kiekvieną gyventoją, įdomiai pateikti sveikatai puoselėti būtinas žinias, išmintingai vesti sveikos gyvensenos įgūdžių išsaugojimo keliu,“ – mintimis apie nominacijų renginį ir visuomenės sveikatos specialistų darbo svarbą dalijosi SVSBA pirmininkė ir Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro vadovė doc. dr. Jūratė Grubliauskienė.

Šiemet iškilmingas visuomenės sveikatos specialistų nominacijų renginys vyks istoriškai ir architektūriškai išskirtinėje vietoje – Biržų pilyje įsikūrusioje Širvėnos ežero pietinėje pakrantėje. Renginio metu sveikinimo žodžius tars ir apdovanojimus teiks ypatingi renginio svečiai iš Lietuvos Respublikos prezidentūros, Sveikatos apsaugos ministerijos, Higienos instituto ir kitų įstaigų. Antroje renginio dalyje planuojama SVSBA atstovų diskusija ir speciali nominuotiems specialistams skirta edukacija pilyje.

Informaciją paruošė visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė, atsakinga už viešuosius ryšius,

Gintarė Baštunova

Iliustracijos šaltinis: www.pexels.com

Facebook
Twitter
LinkedIn