Minime Pasaulinę cukrinio diabeto dieną ir skelbiame KONKURSĄ

💙Lapkričio 14-oji – pasaulinė cukrinio diabeto diena. O visą šį mėnesį, kuris vadinamas Mėlynuoju lapkričiu (angl. Blue November), įprasta skleisti žinią apie šią ligą, atkreipti dėmesį į ligos paplitimo ir didėjimo mastus bei reikšti palaikymą sergantiesiems.

💙Kasmet per Pasaulinę diabeto dieną mėlynai apšviečiami įvairūs paminklai, pastatai, kurie yra palaikymo simbolis šia liga sergantiems milijonams žmonių visame pasaulyje. Reikšdami palaikymą sergantiesiems cukriniu diabetu kaip ir dauguma kitų kolektyvų ir pavienių žmonių Lietuvoje ir visame pasaulyje, Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras taip pat pasipuošė mėlyna spalva ir dar skelbia konkursą! Konkursas vyksta mūsų „Facebook“ puslapio paskyroje. Konkurso sąlygos labai paprastos:

💙Pasidalinkite nuotrauka, kurioje su savo kolegomis, šeimos nariais, draugais ar pats vienas išreiškiate palaikymą asmenims sergantiems cukriniu diabetu. Nuotraukoje turi būti mėlynų akcentų (dekoracijos, rūbai, kavos puodelis ir kt.). Konkurso nuoroda: https://www.facebook.com/photo?fbid=851311710330526&set=a.549575343837499

💙3 laimingiesiems padovanosime Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro įsteigtus prizus.

💙Konkurso nugalėtojus skelbsime lapkričio 30 d. mūsų „Facebook“ puslapio paskyroje.

Facebook
Twitter
LinkedIn