Komandinio darbo efektyvumo dirbtuvės draugėn subūrė Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistu

Tyrimai rodo, kad vienas pagrindinių aspektų, turinčių įtakos įmonės sėkmei šiandien – tai suderintas komandinis darbas. Harmoningai veikiančios komandos nariai padeda vieni kitiems siekti geriausių asmeninių rezultatų, o tai nulemia ir efektyvų bendrų įmonės tikslų įgyvendinimą.

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro kolektyvas, kurį sudaro 109 darbuotojai, kasmet dalyvauja įvairiuose komandos formavimo ir stiprinimo mokymuose. Šiandien, paskutinį pavasario penktadienį, gausus visuomenės sveikatos stiprinimo srityje dirbančių specialistų būrys ir vėl susitiko prisiminti pagrindinius komandos formavimo ir stiprinimo principus bei pasisemti naujovių šioje srityje.

“Šiandien susitikome tam, kad dar labiau sustiprinti Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro komandą. Siekis – išryškinti stipriąsias mūsų komandos savybes ir jomis aktyviau pasinaudoti kasdieniame darbe bei atpažinti silpnybes, kurios gali trukdyti siekti įstaigos tikslų. Komandinio darbo svarbą mes jaučiame kasdien, tačiau tai ypač išryškėjo pandeminiu laikotarpiu, kuomet be komandinio susitelkimo nebūtume tiek daug padarę… Manyčiau, kad komandinis darbas šiuolaikiniame pasaulyje – vienas pagrindinių organizacijos sėkmę lemiančių veiksnių.“ – susitikimo metu mintimis dalinosi Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro vadovė dr. Jūratė Grubliauskienė.

Dirbtuvių metu gilintąsi į tarpusavio pasitikėjimo komandoje svarbą, susipažinta su įvairiais bendravimo ir bendradarbiavimo principais, pasisemta motyvacijos komandinei lyderystei. Aktyvių pertraukų metu išbandytos įvairios fizinio aktyvumo formos – mankšta su slystančiais kilimėliais ir naujovė Klaipėdos mieste, kurią Sveikatos biuro specialistai nuo š. m. pavasario siūlo uostamiesčio senjorams – tai fubtolas vaikščiojant.

Facebook
Twitter
LinkedIn